בקרוב
אזור אישי
לחץ כאן

שירותי המשרד

לקוחותינו נהנים משירות מקיף בתחום ניהול הספרים. שירות זה כולל, בין היתר, שירותי הנהלת חשבונות, שירותי ראיית חשבון, ביקורת דוחות כספיים, הערכות שווי, ייעוץ מס שירותי הנהלת חשבונות לעצמאיים וחברות, ייצוג מול שלטונות המס (מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי), בדיקות שכר, עבודה מול קרנות ממשלתיות לעידוד עסקים קטנים ובינוניים, ועוד.


שירותי הנהלת חשבונות ברמה שלא הכרת
יש עסקים שמאמינים כי מנהל החשבונות שלהם, תפקידו לחשב את ההכנסות וההוצאות בסוף כל חודש ולהגיש דוחות לרשויות. עם כל הכבוד, את זה יודעת תוכנת אינטרנט לעשות. אנחנו מציעים ללקוחותינו שירותי הנהלת חשבונות ברמה אחרת. השירות כולל יעוץ בנוגע ליעול הכנסות והוצאות, דיווחים ותשלומים חודשיים ותקופתיים שונים לרשויות, הכנת שכר ודוחות לפי דרישה, הגשת חוות דעת לצרכי גישור ובתי משפט ועוד.


שירותי ראיית חשבון ומיסים בשקיפות ובנאמנות מלאה
אנו מעמידים לרשותך פתרון מקיף לכל ענייני החשבונות: מליווי בפתיחת העסק והכנת תוכניות עסקיות, דרך יעוץ ותכנון מס, הכנת דוחות שנתיים ורב שנתיים לחברות ולעצמאיים, ועד לביקורת ספרים, ביקורת פנים, החזרי מס, הגשת חוות דעת לבתי משפט ועוד. אצלנו תמצא כתובת אחת לכל נושא פיננסי, ורואה חשבון בכיר זמין בכל עת.


האזור
האישישקיפות מלאה 24/7
האזור האישי הינו שירות חדשני של המשרד. באמצעותו יכול בעל העסק ליהנות משקיפות מלאה וממבט מקיף על העסק שלו בכל עת ומבלי לצאת מהבית. המערכת מספקת את כל הכלים הדרושים לבחינת מצבו התזרימי של העסק, לרבות דוחות עדכניים על רווחים ותשלומים. מומלץ בחום לכל מי שרוצה לדעת יותר על העסק שלו. כי ידע שווה כוח, וכוח מוביל להצלחה! לפרטים נוספים לחץ כאן.