בקרוב
אזור אישי
לחץ כאן

איזור אישי

שלום וברוכים הבאים ל"אזור האישי" – שירות מתקדם וחדשני של המשרד. באמצעותו תוכלו ליהנות משקיפות מלאה על כל תחום הנה"ח של העסק וממבט מקיף על העסק בכל עת ומבלי לצאת מהבית. המערכת מספקת את כל הכלים הדרושים לבחינת מצבו התזרימי של העסק, לרבות דוחות עדכניים על רווחים ותשלומים.

המערכת מאפשרת גם צפיה במסמכים סרוקים, תשלומים לרשויות, סיכום דוחות תקופתיים ובחינת נתוני רווח והפסד החשובים לניהול תקין של העסק.

בשלב זה, המערכת זמינה לעסקים עצמאיים בלבד (עוסקים מורשים). בעתיד הקרוב נפתח את השירות גם לחברות. 

 

איך זה עובד?

כל מסמכי הדוחות החודשיים המוגשים לנו על ידי הלקוחות נסרקים למערכת המומחשבת שלנו ומשוייכים לתנועות יומן התנועות של הלקוח. בצורה כזו, הלקוח יכול להכנס למערכת בכל עת ולצפות בתנועות שבתיק הנהלת החשבונות שלו בכל עת – הן לשם תיעוד והן לשם ייעול עסקי.

במידה רבה, זה ממש כמו להיות עם ולהרגיש בלי... מצד אחד הלקוחות שלנו נהנים ממשרד הנה"ח חיצוני המבצע עבורו את כל פעולות ניהול החשבונות בצורה מדויקת וללא טעויות. מצד שני, האזור האישי מספק תחושה אמיתית של משרד הנה"ח פרטי, העובד כאילו מתוך העסק עצמו.

 

לרשותכם שני מסלולים באזור האישי :

  • מסלול שירות עצמי – מסלול בו הלקוח מעלה את מסמכי העסק הסרוקים בעצמו למערכת. מתאים למי שמחפש פתרון מתקדם בעלות נמוכה יחסית
  • מסלול הכל כלול – אנחנו מטפלים בכל מסמכי הדוחות החודשיים, לרבות סריקה, העלאה למערכת ועדכון.